071 303 03 98

Oferta

Szanowni Państwo,

Nasza firma specjalizuje się w produkcji  blistrów składanych, zaginanych i zgrzewanych, tac stabilizacyjnych i technologicznych, displayów, wytłoczek, pudełek foliowych, etui miękkich i twardych, profili foliowych, worków oraz produktów wtryskowych, ponadto świadczymy usługi konfekcjonowania.

Opakowania produkujemy z folii twardej, miękkiej, półtwardej, transparentnej i kolorowej PET, PVC, PS, OPS, HIPS, ABS, A-PET,FLOCK oraz PLA – BIODEGRADOWALNEJ, które dobrze odzwierciedlają kształt produktu. Stosowane przez naszą firmę folie są najwyższej jakości. Uzyskujemy opakowania o wysokiej przeźroczystości, jednolitej grubości oraz wysokim połysku. W 2014r. z myślą o środowisku wprowadziliśmy produkty biodegradowalne (PLA).

Misją naszej firmy jest  dostarczanie naszym partnerom opakowań, które we właściwy sposób zabezpieczą i wyeksponują produkt, powodując wzrost sprzedaży.

Dodatkowym atutem Naszej firmy jest dział projektowy i narzędziownia, które pozwalają nam w krótkim czasie przedstawić indywidualną propozycję opakowania.

W nasze opakowania pakuje się: żywność, akcesoria GSM, elektronikę, zestawy piśmienne, chemię, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, ozdoby, wyroby alkoholowe, plastikowe, drewniane, metalowe i inne.

Swoim Klientom gwarantujemy kompleksową realizację, poczynając od projektu poprzez prototyp a kończąc na serii produkcyjnej. Nasz wykwalifikowany zespół pracuje na profesjonalnych maszynach, między innymi firmy Illig, Tes, Kelt, co daje gwarancję najwyższej jakości wyrobów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że każdy kto zaczyna z nami współpracę, zostaje naszym stałym partnerem.

Chętnie podejmiemy współpracę z każdą firmą, małą, średnią czy dużą, która potrzebuje zapakować swoje produkty.    

Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych!